Neděle 19. května 2024, svátek má Ivo
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Baroš trénuje s Baníkem a možná už o víkendu za milovaný tým poprvé nastoupí

Sport

  16:21
KROMĚŘÍŽ - Fotbalista Milan Baroš má za sebou úvodní dva tréninky s Baníkem Ostrava, kam se vrátil uzavřít hráčskou kariéru. Pětatřicetiletý útočník a vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem se k nováčkovi nejvyšší soutěže připojil ve čtvrtek na soustředění v Kroměříži a v sobotu možná zasáhne i do přípravného utkání se Znojmem.

Milan Baroš se svojí oblíbenou sedmadvacítkou na dresu již trénuje v Baníku. foto: Twitter

„Mám toho plné kecky, protože příprava s mužstvem je samozřejmě o dost jiná, než když trénujete individuálně. Ale všechno se dělá s míčem a zábavnou formou, náplň tréninků mě baví,“ řekl Baroš.

29.června 2017 v 20:59, příspěvek archivován: 30.června 2017 v 16:44

Baník zahájil soustředění v Kroměříži. Poprvé s týmem trénoval útočník Milan Baroš. https://t.co/KPnR3GpnET

Útočník, který loňskou sezonu odehrál za Liberec, podepsal v Ostravě dvouletou smlouvu. A je si jistý, že Baník je jeho posledním angažmá. „Doufám, že klukům budu schopen co nejvíce pomoct na hřišti,“ uvedl Baroš, kterého v části uplynulého ročníku trápilo lýtko.

Baroš možná v Kroměříži vyběhne v ostravském dresu už v sobotním přípravném utkání proti Znojmu. „Trenér už se mě ptal, jestli bych na nějakou část utkání šel hrát. Tak uvidíme,“ dodal Baroš, který je po plzeňském hostovi Tomáši Poznarovi druhou útočnou posilou staronového účastníka první ligy.

30.června 2017 v 11:28, příspěvek archivován: 30.června 2017 v 16:45

Páteční dopolední trénink skončil. Další fáze odpoledne https://t.co/pGeMppBo48

Autor: