Středa 21. února 2024, svátek má Lenka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Beníteze nadále trápí ledvinové kameny

Sport

  21:46
LIVERPOOL - Španělský trenér fotbalistů Liverpoolu Rafael Benítez se dnes musel opět vrátit do nemocnice kvůli potížím s ledvinovými kameny. Kouč vedoucího týmu Premier League by měl podstoupit operaci, od poloviny prosince již třetí.

Co vymyslí Benítez a Gerrard na Chelsea? foto: AFP

Ve slavném klubu však věří, že Benítez nebude v pondělí scházet při tradičním městském derby s Evertonem. "Je to pro něj těžké období, protože znáte Rafu Beníteze. Touží být v první řadě na tréninkovém hřišti se svými hráči. Jde už na třetí operaci, ale věříme, že nebude pryč moc dlouho. Snad jen pár dnů," řekl jeho asistent Sammy Lee.

V průběhu Benítezovy absence povede tréninky, stejně jako v předešlých případech. "Všechna čest, jak všechno připravil. Jeho smysl pro detail a organizaci znamená, že když někdo z nás třeba náhodou chybí, není to žádný problém," ocenil Lee.

Benítez musel do nemocnice zrovna v období, kdy jedná o nové smlouvě. S majiteli klubu už se dohodl na délce smlouvy i platu, ale ještě se dolaďují koučovy pravomoci ohledně nákupu nových posil.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!