Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Brno doma podlehlo Boleslavi

19:22
BRNO - Fotbalisté Brna podlehli ve čtvrtém kole první ligy doma 0:2 Mladé Boleslavi a utrpěli první porážku v sezoně. Moravský tým promarnil šanci bodově se dotáhnout na vedoucí Spartu a v tabulce mu patří šesté místo o skóre před dnešním soupeřem. Bez prohry je v soutěži už jen vedoucí trojice Sparta, Olomouc a Jablonec.

Ani Střeštíkovi se gól vstřelit nepodařilo. foto: ČTK

Hosté vsadili na pevnou obranu a rachlé brejky, což se jim dařilo. Vedoucí branku hostů vstřelil v 18. minutě Sylvestre, druhý gól přidal těsně před přestávkou Rajnoch. Domácí sice většinu zápasu tlačili, ale předvedli mizernou koncovku a když už góla dali, byl z ofsajdu.

Výsledek:
1. FC Brno - FK Mladá Boleslav 0:2 (0:2)
Branky: 18. Sylvestre, 45. Rajnoch. Rozhodčí: Adam - Gallo, Tacina. ŽK: Došek - Kalina, Rajnoch. Diváci: 6150.