Neděle 28. dubna 2024, svátek má Vlastislav

Diskuze

Čechy zmrazil v 88.minutě Hummels a rozhodl o vítězství Německa

Čeští fotbaloví reprezentanti prohráli v sedmém z deseti zápasů kvalifikace mistrovství světa s obhájcem trofeje Německem 1:2 a jejich šance na druhé místo ve skupině a účast v baráži o šampionát výrazně poklesly. Favorit vedl v Edenu od čtvrté minuty, kdy se trefil Timo Werner. V 78. minutě srovnal Vladimír Darida, ale dvě minuty před koncem rozhodl sporným gólem Mats Hummels.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S. Hammer

2. 9. 2017 5:53

Doufejme, Ĺľe ÄŤeskĂ ̋ fotbal dopadne co nejdĹTMĂ­ve totálnÄ› na hubu a sponzoĹTMi do nÄ›j pĹTMestanou dávat penĂ­ze. JedinĂ© to donutĂ­ bafunÄ› opustit potápÄ›jĂ­cĂ­ se loÄŹ a bez poct zmizet na. smetišti. Jinak se nikdy nikam nejmĂ©nÄ›, do dÄ›cek si nikdy investovat nebude.

S. Hammer

Doufejme, že český fotbal dopadne co nejdříve totálně na hubu a sponzoři do něj přestanou dávat peníze. Jediné to donutí bafuně opustit potápějící se loď a bez poct zmizet na. smetišti. Jinak se nikdy nikam nejméně, do děcek si nikdy investovat nebude.

0 0
možnosti

S. Hammer

2. 9. 2017 9:32

Jinak se nikdy nikam nepohneme, do děcek se za současných blbů ve vedení klubů nikdy investovat nebude.