Čtvrtek 16. května 2024, svátek má Přemysl

21:12
42. minuta: Necid bojuje jako lev. Vybojoval na půli míč, ale český protiútok opět nenašel cíl.
21:08
39. minuta: Češi jsou v tlaku, do pokutového území se ale dostat nemohou, vše je vždy zabržděné a v konečné fázi bez pohybu.
21:05
36. minuta: Slováci tři minuty otálejí s rozehráním standartní situace, poté je přerušená hra a rozehrání se musí opakovat, tentokrát rychleji.
21:03
33: minuta: Zatímco druhý český roh skončil brankou, hosté stejně úspěšní ze stejné šance nebyli.
21:01
30. minuta: Góóóóól! Plašil pronikl do vápna, následuje roh. Ten sám rozehrával, Grygera tečuje patičkou před branku a Škrtel zkázu hostí dokonává - 1:1!
20:59
Češi se snaží útočit, ale fanoušci domácích jsou zticha anebo pískají společně s třemi tisíci hostujících fandů.
20:58
27. minuta: Polák zbytečně a brutálně fauloval na půli Pekaríka, ale český záložník vyvázl bez karty.
20:56
26. minuta: Čeští fotbalisté hrají stejně mizerně jako ve Slovinsku - pomalu, bez nápadu, oba útočníci jsou více na zemi než na nohou a s míčem u nohy.
20:54
23. minuta: Hološko si poradil s Rozehnalem i Kováček, Šesták zesměšnil v pokutovém území Grygeru a z otočky vypálil do protipohybu Čecha - 0:1!
20:50
22. minuta: Ze dvaadvaceti metrů páli Hamšík, ale hodně mimo!
20:47
18. minuta: První šanci zápasu měl Filip Hološko, kterého ke sprintu vyzval Hamšík - střelu hostujícího kanonýra nakonec srazil Kováč.
20:44
15. minuta: Ďurica s Barošem, to může být zajímavá dvojice. Slovenský bek byl nejprve Barošem faulován, následně mu to Ďurica mimo boj o míč vrací.
20:41
11. minuta: Polákův načechraný centr se k Necidovi nedostal, Češi velmi dobře napadají, Slovákům pomáhá až dalekým odkopem gólman Mucha.
20:38
9. minuta: Plašil centroval zleva na bližší tyč, Sionkova hlavička však byla hodně nepřesná, chvíli před tím se z křídla uvolňoval Hološko, střelu z jeho levačky pokryl Čech.
20:35
Běží 7. minuta zápasu, zatím se hraje více ve středu pole. Oba týmy hrají hodně opatrně, více mají na kopačkách míč Slováci, také díky pětičlenné záloze.
20:34
2. minuta: První nápor Česka, Jankulovski nacetroval a s jeho míčem měl Mucha problémy, také proto, že jej napadal Baroš.
20:32
Hned po rozehrání se v 1. minutě zraněn Marek Hamšík, který se ale nejspíše vrátí zpět na hřiště.
20:26
Zápas začíná - výkop mají hosté, tedy slovenští fotbalisté! Ještě před ním byli minutou ticha uctěni oběti tragédie v Abidžanu, kde zemřelo 22 lidí při kvalifikačním zápase Pobřeží Slonoviny a Malawi.
20:16
Základní jedenáctka Slovenska bude vypadat takto: Mucha - Pekarík, Škrtel, Ďurica, Zabavník - Šesták, Štrba, Karhan, Jendrišek - Hamšík - Hološko. Teď nás čekají národní hymny.
20:15
Základní sestava ČR: Čech - Grygera, Kováč, Rozehnal, Jankulovski - Polák - Sionko, Jarolím, Plašil - Baroš, Necid. Držme naše fotbalistům palcem, výkop zápasu je za 15 minut!