Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Chorvatský obránce Pamič přišel hostovat do Sparty

Sport

  16:31
PRAHA - Fotbalová Sparta Praha potvrdila příchod další zimní posily: podařilo se jí dotáhnout již dříve ohlášené hostování obránce Manuela Pamiče ze Salcburku. Bývalý chorvatský reprezentant do 21 let bude Spartě na rok zapůjčen, dohoda mezi kluby obsahuje i opci na případný přestup.

Spartas obměňuje kádr. foto: ČTK

Sparta jednala o hostování nadějného dvaadvacetiletého hráče od konce prosince, ale až nyní se jí podařilo jednání se Salcburkem zdárně dokončit.

Fotbalista se už v sobotu připojí k novým spoluhráčům, ovšem na pražském halovém turnaji Fortuna Víkend šampionů ještě startovat nebude.

"Je to mladý hráč s velkou perspektivou. Věříme, že se rychle zapracuje do prvního týmu a už na jaře budou oporou," uvedl sparťanský personální ředitel Jakub Otava.

Pamič býval stabilním členem chorvatské jednadvacítky. Do Rakouska přišel před rokem z Rijeky, ale v nabitém salcburském kádru se nedokázal prosadit a odehrál jen šest ligových zápasů.

Autor:

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie
eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...