Sobota 10. června 2023, svátek má Gita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Chtěla Boba a Bobka, fanoušek volal policii

Sport

  16:34
HRADEC KRÁLOVÉ - Nehoráznou věc v očích fotbalových fanoušků si dovolila dvaapadesátiletá žena z Honkovy ulice v Hradci Králové. V době, kdy o deset let starší manžel sledoval utkání mistrovství Evropy, si choť začala mermomocí prosazovat večerníček. Její vztek nabral takových obrátek, že muž zavolal policii.

Sledování Eura nenechává v klidu více manželek fotbalunáruživých Čechů - ilustrační foto foto: Jan ZátorskýLidové noviny

"Muž se chtěl dívat na přímý přenos klání týmů Ruska a Španělska. Vážná potíž nastala v okamžiku, kdy žena chtěla namísto evropského šampionátu před sedmou hodinou sledovat večerníček Bob a Bobek na cestách," potvrdila mluvčí hradeckých strážníků Eva Čížková.

Žádost manželky, která chtěla přepnout v průběhu zápasu na jiný televizní kanál, muže nechal klidným a dál sledoval utkání. Popuzená žena začala manžela častovat nevybíravým slovníkem.

Její rozčílení se nakonec dostalo do fáze, kdy muž raději přivolal strážce zákona. "Policisté na místě zklidnili situaci a poté odjeli. Ze zápisu z výjezdu ale nevyplývá, zda se žena večerníčku dočkala," řekla s úsměvem Čížková.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!