4. dubna 2008 11:48 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Dani Alves jedná s Barcou

Dani Alves se představil i českým fanouškům proti Slavii.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dani Alves se představil i českým fanouškům proti Slavii. | foto: AFP

BARCELONA Zřejmě nejlepší pravý krajní obránce na světa Daniel Alves zřejmě v létě odejde ze Sevilly. Jeho novým klubem se však nestane Chelsea, která o Brazilce hodně usilovala, ale Barcelona, se kterou už Dani jedná o smlouvě.

Potvrdil to jeho agent Rodri: "Pokud bychom klíč od celého přestupu drželi my, tak by to bylo jednoduché. Karty ale drží Sevilla, protože musí říct, kolik za Daniela chce."

Zdá se tedy, že hráč je připraven na Camp Nou podepsat smlouvu. Jenže stále je hráčem Sevilly. "Barca už oslovila Daniho, ale nevím jestli už jsou domluvení se Sevillou." Dodal i formuli známou už z předchozího vyjednávání, tedy že Alves chce jít do špičkového klubu, se kterým může vyhrávat trofeje. kdo by nechtěl.

Lidovky.cz

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…