Středa 22. března 2023, svátek má Leona
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Dočasného šéfa evropského fotbalu ‚řežba‘ Slováků s Angličany uspala

Sport

  22:00
SAINT-ETIENNE - Předseda španělského fotbalového svazu a dočasný šéf UEFA Ángel María Villar vzbudil posměšné i rozhořčené reakce na sociálních sítích. Na nich dnes koluje video, na němž šéf španělského fotbalu klimbá v hledišti při pondělním zápase fotbalového eura ve Francii. Informoval o tom španělský deník El Mundo.

Dočasný šéf UEFA Ángel María Villar klimbající při zápase Slovensko vs. Anglie. foto: El Mundo

Zatímco fanoušci Slovenska se u televizních obrazovek nervózně kousali do rtů a britský princ William se na tribuně v St. Etienne chytal za hlavu při neproměněných šancích anglických fotbalistů, Villara bezbrankový zápas uspal.

Šestašedesátiletého Villara, o němž se také hovoří jako o možném uchazeči na uvolněné místo předsedy UEFA, při tom zachytily televizní kamery. Na tribuně seděl někdejší záložník baskického Bilbaa právě vedle britského prince Williama, který zápas prožíval s výrazně větším zaujetím.

Fotbalisté Slovenska v závěrečném utkání skupiny B s Anglií remizovali 0:0 a mají na dosah postup do osmifinále ze třetího místa v tabulce. Angličanům stačil bod k druhému místu a přímému postupu.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat