Pondělí 4. března 2024, svátek má Stela
130 let

Lidovky.cz

Fanoušci chtějí Beckhama za trenéra

Sport

  17:42
LOS ANGELES - Fanoušci Los Angeles Galaxy mají jasno v tom, kdo by měl nahradit Nizozemce Ruuda Gullita na postu trenéra kalifornského celku. Neměla by to být klubová legenda Cobi Jones, ale slavný záložník David Beckham. Podle britského deníku The Sun si anglickou hvězdu přeje za trenéra 82 procent fanoušků.

David Beckham v dresu L.A. Galaxy. foto: ČTK

 Los Angeles v zámořské lize MLS nevyhrálo již devět utkání po sobě. Odstoupivšího Gullita dočasně nahradil sedmatřicetiletý Jones, který ještě v minulé sezoně oblékal dres Galaxy. Vedení hledá vhodného kandidáta a tím je podle fanoušků právě o čtyři roky mladší Beckham.

"On jediný má zkušenosti, sílu a znalosti na to, aby náš tým zachránil," prohlásil vůdce jedné z fanouškovských skupin David Cordillo.

Beckham přišel do Los Angeles před rokem a půl z Realu Madrid a podepsal lukrativní smlouvu na pět let. Ve středu by si měl zahrát v dresu anglické reprezentace v přátelském utkání s Českou republikou.

Autor:

Čtenářky testovaly BEBA Comfort inspirovanou mateřským mlékem
Čtenářky testovaly BEBA Comfort inspirovanou mateřským mlékem

Umělé mléko inspirované mlékem mateřským, které se snadno připravuje, má skvělé složení a navíc dobře chutná. Jak obstálo umělé mléko BEBA COMFORT...