Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Fanoušci Slavie mají smůlu: Sešívaní v televizi nebudou

Sport

  16:35aktualizováno  18:47
PRAHA - Po dobré zprávě pro fanoušky Sparty nyní přišla horší pro slávistický národ. Podle informací serveru Lidovky.cz, které potvrdilo také vedení Slavie, se totiž mistrovský klub nedomluvil s Českou televizí a zítřejší odvetné utkání 3. předkola Ligy mistrů proti Šerifu Tiraspol televizní diváci neuvidí.

Nejmenší fanoušek Slavie. foto: ČTK

ON-LINE NA WWW.LIDOVKY.CZ

Sledujte vstupy z utkání Slavia Praha-Šerif Tiraspol on-line živě na www.lidovky.cz ve středu 5.8. od 20:00 hodin!


"U Slavie to není otázkou peněz, ale jiných aspektů, o kterých ale nemohu mluvit, stále jednáme," uvedl během dne několikrát šéf sportu v České televizi Otakar Černý. Podle informací Lidovky.cz však nakonec obě strany k dohodě nedospěli a tak utkání Slavie s Tiraspolem uvidí pouze fanoušci na tribunách stadionu v Edenu. Ti ostatní mají smůlu.

To vzápětí potvrdilo také vedení Slavie na tiskové konferenci před utkáním s moldavským týmem. "V současné době se nepřipravuje televizní přenos, Slavia se s žádnou českou televizí na jeho realizaci nedomluvila," stojí v tiskovém prohlášení vršovického klubu.

Následně ovšem ještě dal slávistickým fanouškům naději tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal. "Nic ještě není definitivní, vše se dořeší až zítra dopoledne. Zatím stále ještě jednáme s Českou televizí," řekl pro LN Zlámal.

Utkání začíná ve středu od 20:00 hodin. Dočkají se jej na vlastní očí pouze fanoušci v Edenu nebo také ti u televizních obrazovek?

Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.
Máte starý fén? Přečtěte si, co vašim vlasům způsobuje.

Máte ve své koupelně starou žehličku na vlasy nebo fén? V oblasti vlasové péče došlo v poslední době k obrovským inovacím. Je ale opravdu nutné...