Plzeň - Tel Aviv 4:0
Je po zápase. Viktoria Plzeň porazila Tel Aviv 4:0 a výrazným krokem se přiblížila postupu.
90. minuta
Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty hry.
90. minuta
Hráči Plzně si závěr zápasu užívají. Za potelsku nadšených diváků kombinují okolo pokutového území Tel Avivu.
85. minuta
A právě střelec čtvrté branky střídá. Bakoše nahradil Malakyan.
84. minuta
Gól! Řezník od lajny poslal míč do vápna, kam si skvěle naběhl Bakoš a hlavou uklidil míč do sítě.
83. minuta
Ďuriš přenechal míč Horovi, který však houštinu těl obránců Tel Avivu z otočky neprostřelil.
80. minuta
Plzeň střídá. Horvátha nahradil Zemana.
78. minuta
V souběžně hraném utkání skupiny B vede Coimbra nad Atletikem už 2:0.
76. minuta
Plzeň vede 3:0. Horváth si zpracoval míč na hranici pokutového území a vyslal centr na hranici malého vápna, kde byl zcela volný Kolář. Ten se stejně jako při druhé brance hlavou nemýlil.
72. minuta
Kolářova přízemní střela minula branku.
70. minuta
Bakoš patičkou přiťuknul míč Daridovi, jenž jej posunul ještě Horváthovi. Plzeňský středopolař ale zamířil mimo.
67. minuta
Plzeň poprvé vystřídala. Štípka nahradil Hora.
64. minuta
Horváth chytrým centrem našel volného Koláře za obranou, ale ten ve skluzu branku přestřelil.
61. minuta
Hráči Tel Avivu střídají. Cohena, jenž leží zraněný v zámezí, nahradil Maman.
57. minuta
Kolář se neprobil ke střele přes obránce Paintsila.
52. minuta
Horváth nádherným centrem našel Limberského, ale tomu míč nesedl, zamířil totiž vysoko nad branku.
46. minuta
Hapoel si do druhého poločasu přichystal jedno střídání. Antebiho nahradil Badier.