Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Diskuze

Fotbalisté Plzně rozebrali obranu Liberce, Slavia ztratila body neregulérní brankou

Fotbalisté Plzně zvítězili ve šlágru 6. ligového kola v Liberci jasně 3:0 a dál vedou bez ztráty bodu tabulku. Viktoria rozhodla o své výhře už v úvodních dvaceti minutách, kdy se trefili Michael Krmenčík a Milan Petržela. Fotbalisté Slavie i ve třetím venkovním utkání v sezoně první ligy jen remizovali, když v 6. kole hráli 1:1 v Olomouci. Sice vedli po brance Milana Škody z 9. minuty, ale Václav Jemelka kontroverzním gólem rukou srovnal a po 581 minutách ukončil ligovou neprůstřelnost Slavie.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
AS

A. Stiess

10. 9. 2017 11:17

Slávia ztratila body, protože její přeplácení útočníci nejsou schopni vstřelit branku. Evidentně šilhavá taktika - všechno nakopnout na Škodu nefunguje.