Pondělí 6. května 2024, svátek má Radoslav

Diskuze

Fotbalisté Valencie po údajné rasistické urážce mířící na stopera Diakhabyho odešli na 20 minut ze hřiště

Fotbalisté Valencie prohráli ve španělské lize s Cádizem 1:2. Utkání poznamenal incident z prvního poločasu, kdy se stoper Mouctar Diakhaby stal podle tvrzení Valencie obětí rasistické urážky a zápas byl na více než dvacet minut přerušen.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zajimave je ze ten rasizmus se vzdy objevi jako na potvoru v pripade porazky....logicke by bylo ze by souper nadavku pouzil v pripade prohry a nikoliv vitezstvi...pokud nekdo vede nema moc duvodu nadavat a nekoho rasisticky urazet....

0 0
možnosti

Asi se bude muset FIFA nějak domluvit černým rasistům, že tady nemůžou beztrestně lhát a osočovat naše sportovce.

0 0
možnosti

A copa se stalo ? Sliboval mu banány ?

0 0
možnosti

V dobách kdy byl svět ještě v pořádku by k ničemu podobnému nemohlo dojít.

0 0
možnosti

A slyšel to někdo nebo zase šlo jen odsouzeníhodnou taktickou variantu všehoschopného týmu?

0 0
možnosti

Dnes, kdyz padne branka, tak se bude rozhodovat, zda to nebyl nahodou projev rasizmu od soupere. Maloktere muzstvo nema v sestave barevne hrace, takze to muze byt opravdu zabava.