20. července 2011 11:56 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Hašek zlákal asistenta u reprezentace do Dubaje

Ivan Hašek rezignoval na post předsedy fotbalového svazu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ivan Hašek rezignoval na post předsedy fotbalového svazu | foto: ČTK

PRAHA U české fotbalové reprezentace skončil po dvou letech asistent trenéra Luděk Klusáček. Přijal nabídku spolupracovat s Ivanem Haškem v dubajském klubu Al Ahlí, kde mu dělal asistenta už v roce 2009, než se Hašek stal předsedou fotbalového svazu.

"Luděk Klusáček se rozhodl přijmout nabídku a pracovat v klubu. Je to jeho volba, nezbývá nám, než mu poděkovat za dva roky práce a popřát mu hodně štěstí na novém působišti," uvedl v prohlášení manažer reprezentace Vladimír Šmicer s tím, že náhrada za Klusáčka se hledat nebude. "Úkoly, které plnil, rozdělíme mezi ostatní členy realizačního týmu," dodal Šmicer.

HAŠEK SKONČIL NA SVAZU. POVEDE AL-AHLÍ:

Reprezentační kouč Michal Bílek využíval čtyřiačtyřicetiletého bývalého ligového fotbalistu především na kondiční přípravu mužstva a sledování soupeřů. "Luděk patřil k platným členům realizačního týmu. Ale rozhodl se jít vlastní cestou a my musíme na jeho volbu reagovat. Dokážeme z vlastních zdrojů nahradit jeho práci. Veškeré poznatky mi pochopitelně předal," uvedl Bílek.

Realizační tým národního týmu se přesto rozroste o nového člena. Bílek bude využívat služeb Luďka Bernáta, který se specializuje na pořizování videozáznamů hry soupeřů a jejich následný rozbor. Se svazem spolupracuje již delší dobu a naposledy byl s týmem do 21 let na mistrovství Evropy v Dánsku.

ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
TECHNICKÝ SPECIALISTA - ELEKTRO

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 30 000 - 35 000 Kč