Čtvrtek 9. května 2024, svátek má Ctibor

Diskuze

Hodnoďte. Kdo byl proti Lichtenštejnsku nejlepší?

Česká fotbalová reprezentace zvládla roli favorita a v kvalifikačním utkání na mistrovství Evropy 2012 porazila Lichtenštejnsko 2:0. Skóre otevřel ve 3. minutě Baroš, uklidňující druhou branku přidal v 70. minutě Kadlec. Morávek a Baroš navíc nastřelili břevno hostující branky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

J. Farmačka

30. 3. 2011 8:42
Nedalo se na to dívat, takže hledat mezi totálně

neschopnými jednoho méně neschopného je hodně hloupé. Nejméně divákovi zkazili náladu asi ti, co nehráli. Nemůže nás vůbec uspokojit, že jsme byli soupeři vyrovnaným protivníkem.

0 0
možnosti
JM

J. Malinovský

30. 3. 2011 15:45
Re: Nedalo se na to dívat, takže hledat mezi totálně

No, trochu je občas přehrávali, ale lze se takovouto mírnou převahou chlubit? Totálně chyběla bojovnost schopnost si vytvořit soustavný tlak. To je proti amatérům a pár profíkům z nižších rakouských a švýcarských soutěží trochu málo...