31. července 2010 17:47 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Hvězdný fotbalista Messi založil kapelu a chystá se na turné

Messiho radost. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Messiho radost. | foto: Reuters

BARCELONA Barcelonská hvězda Lionel Messi je dalším fotbalistou, který se vydal na hudební dráhu. Argentinskému reprezentantovi se natolik zalíbily písně britských Oasis, že založil vlastní revival kapelu.

"Oblékáme se přesně jako Oasis v 90. letech. Máme paruky i brýle," citoval Messiho deník The Sun. "Také jsem dost času věnoval nacvičování jejich chování," připomněl nejlepší fotbalista světa za rok 2009 často arogantní vystupování bratrů Liama a Noela Gallagherových.

Messi se prý chystá s kapelou na turné a také přemluvil jednoho nejmenovaného spoluhráče z Barcelony, aby na koncertech vystupoval jako zpěvák Liam. "Kdo nás na koncertě pozná, dostane pěknou cenu," prohlásil.

Radost Lionela Messiho.

Messiho k poslouchání Oasis přivedl kolega z argentinské reprezentace Carlos Tévez. Útočník Manchesteru City se s kapelou dobře zná, protože bratři Gallagherové jsou dlouholetými fanoušky klubu.

Tévez navíc zpívá v kapele svého bratra a pro bývalé spoluhráče z Manchesteru United napsal milostnou píseň. Mezi fotbalisty, kteří koketují s hudbou, patří například brazilský reprezentant Gilberto Silva, který hraje na mandolínu, nebo český záložník Tomáš Rosický, jenž se naučil hrát na kytaru.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz