Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

Diskuze

Italové vyřadili Německo dvěma góly v prodloužení

Itálie ani v šestém vystoupení na mistrovství světa neinkasovala branku a po dvou gólech v závěru prodloužení ukončilo německé sny o domácím titulu. Střelci gólů byli obránce Grosso a střídající Del Piero.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Charlie

5. 7. 2006 16:05
Senza fotbal

Krásnej zápas - Italové vyhráli zaslouženě. Dnes to jde dál a doufám, že Portugalsko vyhraje. Je na čase aby vyhrál někdo jiný a ne stále ty stejné týmy.

0 0
možnosti

Kukuc

Hruza

Halo lidi, muze mi nekdo rict, co se to s tema lidovkama stalo? Ke kazdymu zapasu jen jeden jedinej clanecek. To byste meli videt Idnes, tam to poradne rozeberou.

Přeji Francii

Ale ta poprava Německa dvěma pěknými góly  se mi líbila. A pro ty co pořád připomínají penaltu proti Austrálii- kdyby rozhodčí stranil Itálii proč by ji vyloučil jednoho hráče? Trochu logiky hoši a bude méně zlé krve. Ale pravda- ten italský fotbal zas moc zajímavý není.

Němcům konečně nepřipískával rozhodčí

jako celý šampionát a končí,makaróni to včera uhráli s přehledem.Za nejkvalitnější zápas šampionátu považuji Argentina-Pobřeží slonoviny ve skupině.Ivory Coast kdyby je nezaříznul s Holandskem soudce by šli hodně daleko,i Argentinu v poslední půlhodince pěkně zmačkli,měli dost kvalitní tým a předváděli hezkej fotbal.Němci byli sympatičtí svou bojovností a elánem,ale jinak hráli pěknou tužku od prvního zápasu a bez podpory rozhodčích by skončili ve skupině.

0 0
možnosti

Vlastimil

5. 7. 2006 12:59
Hezký zápas

a zasloužené vítězství Itálie. Itálie má zkušenější a vyzrálejší tým. Tento Německý tým má asi svá nejlepší léta ještě před sebou.

Stále nechápu, proč ČT končí přenos hned po skončení zápasu a přepne na rozbory ze studia. To by snad mohlo chvíli počkat a divák by si mohl vychutnat dění na stadionu několik minut po zápase - já jsem opět přepínal na německou televizi.

0 0
možnosti

James

5. 7. 2006 14:08
Re: Hezký zápas

ještě že mi včera v r. 2006 nešla pořádně ČT2, přepnul jsem na satelitní ARD, kde to dávali 16:9 a nemusel jsem poslouchat blbý kecy našich komentátorů...

0 0
možnosti

jose

5. 7. 2006 11:26
zážitek

Velkolepý zážitek a finále MS by si zasloužili hrát obě mužstva.Markantní rozdíl oproti naší reprezentaci,která hraje neustále to samé,nemá soupeře čím překvapit.Přeji Italům úspěch ve finále a nám další skvělý fotbalový zážitek.

0 0
možnosti

M1

5. 7. 2006 9:09
Pane redaktore nesouhlasim s vami.

Toto byl fotbal !!!! Nejlepsi na MS. Nejlepsi  fotbalova jedeneactka Italie proti "nemeckym dogam". Fanazie!!!! Ja se nenudil od prvni minuty. Italove jasne dominovali cele utkani. Pirlo prehral Ballacka.  LIppi chtel vyhrat  a je o moc fikanejsi nez Klinsmann.  Videli jste jak stridal????HOP - TROP mu vyslo  .Ja nikdy v zivote nevidel 4 italske utocniky na hristi az ted. What surprise !!!!! Nadherny sance a jeste hezci goly.