Čtvrtek 2. května 2024, svátek má Zikmund

Fotbalisté Fiorentiny porazili v italské lize Cagliari, Barák nenastoupil

Nicolas Gonzalez (vlevo) z Fiorentiny padá po souboji s Mateuszem Wieteskou z Cagliari. foto: AP

Fotbalisté Fiorentiny v 7. kole italské ligy porazili na svém hřišti 3:0 poslední Cagliari. Domácí záložník Antonín Barák zůstal celý zápas na lavičce náhradníků. „Fialky“ se posunuly na páté místo tabulky.
  23:28

Fiorentinu poslal do vedení už ve třetí minutě z dorážky González, na jehož čtvrtou ligovou trefu v sezoně navázal v 21. minutě Dossenův vlastní gól. V nastavení přidal třetí branku Nzola. Nováček soutěže z Cagliari, jemuž opět chyběl zraněný záložník Jakub Jankto, prohrál potřetí za sebou a stále čeká na první výhru.

FC Turín uhrál doma bezbrankovou remízu s Veronou. Reprezentační stoper David Zima se po zranění vrátil do nominace turínského celku, do hry se ale nedostal.