Jablonec i potřetí bodoval

22:22
JABLONEC - Fotbalisté Jablonce remizovali v utkání 3. ligového kola s Mladou Boleslaví 1:1 a bodově se dotáhli na čelo tabulky.

Jablonec se raduje po gólu. foto: ČTK

Domácí se stejně jako v úvodních zápasech vrhli hned od úvodních minut. A opět se jim to vyplatilo, když skóre otevřel v páté minutě Pavlík. Velkou šanci posléze ještě spálil Lafata. Poté domácí postihla velká rána, když musel odstoupit aktivní Žofčák. Do hry se mnohem víc dostávali hosté a postupně převzali otěže utkání. Hrálo se ve velkém nasazení a divákům se duel musel líbit. Aktivita Boleslavi však nestačila na víc než vyrovnání z kopačky Řezníčka.

Výsledek:

FK Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

Branky: 5. Pavlík - 43. Řezníček. Rozhodčí: Královec - Kordula, Filgas. ŽK: Zábojník, Homola - Janíček, Papadopulos, Procházka. Diváci: 3125.