29. října 2008 15:43 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Jedna Příbram jaro nedělá, ale... Máme body

Berger s dresem Sparty.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Berger s dresem Sparty. | foto: ČTK

PRAHA Tři body, hodně gólů a fotbal, na který se zejména ve druhém poločase dalo koukat. Ne, to není další zpráva z Edenu, tentokrát to platilo i o zápasu na Letné. No, co si budeme povídat, Starkova Příbram není zrovna tým, jehož porážku bychom měli nějak extra oslavovat. Za normálních okolností by šlo o povinnost, ale...

Vzhledem k rudé mizérii posledních týdnů buďme rádi, že jsme rádi. Obzvlášť když mladíci opravdu alespoň "jezdí po zadku", jak je ve Spartě zvykem říkat, ale málokdy se tak opravdu děje. Možná si však budeme sobotní zápas pamatovat hlavně proto, že na posledních pět minut nastoupil teprve šestnáctiletý Václav Kadlec. A ještě jedna neuvěřitelná věc se stala: po devíti zápasech vběhl na trávník Patrik Berger. Sice jen na druhý poločas, ale nevedl si vůbec zle. Teď jen, aby mu zdraví vydrželo.

Jedna Příbram jaro nedělá, teď by bylo třeba potvrdit "obrození" v Chacharstánu, a to bude složité. Pětibodový náskok už ale není nestažitelný. Zvlášť když sešívky přivítají nevyzpytatelné Brnisko.

Přítelkyně autorovi (31) vyčítá, že má Spartu raději než ji. Má pravdu.

Najdete na Lidovky.cz