Neděle 12. května 2024, svátek má Pankrác

Diskuze

Jeho branka postup do dalších bojů o Ligu mistrů nepřinesla. Největší zklamání kariéry, mrzí Limberského

I jeho bývalý spoluhráč František Ševinský v televizním studiu smekl: „Takovou ránu levačkou jsem od Limby možná nezažil.“ Jenže úžasná střela Davida Limberského ze 78. minuty, která měla fotbalovou Plzeň posunout do pohárové Evropy, nestačila. Viktoria prohrála v nizozemském Alkmaaru 1:3 po prodloužení.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zápas jsem viděl v TV. Plzeň nic nehrála, Alkmaar byl lepší a gól si vydřeli tlakem v závěru. Brankář vletěl do útočníka jako začátečník, pentle to bohužel byla. A to v předem avizovaném nastavení. To jen někteří ubrečenci zase nevidí realitu.