3. prosince 2008 20:20 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Kanonýr lídra Bundesligy Ibiševič neodejde

Kanonýr Hoffenheimu Vedad Ibiševič. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kanonýr Hoffenheimu Vedad Ibiševič. | foto: www.tsg-hoffenheim.de

HOFFENHEIM Bosenský fotbalista Vedad Ibiševič si sice díky 17 vstřeleným brankám v dosavadních 15 zápasech německé bundesligy může vybírat z mnoha lukrativních nabídek na přestup, nadále však hodlá zůstat věrný provinčnímu Hoffenheimu, který především díky jeho brankám kraluje ligové tabulce.

Podle rozhovoru pro deník Bild bude hájit barvy Hoffenheimu nejen na jaře, ale dokonce i v příští sezoně. "Nabídky z velkých klubů mě těší a jsem na to hrdý. Definitivně ale říkám, že v Hoffenheimu budu hrát i v příští sezoně," řekl čtyřiadvacetiletý střelec, který jednoznačně kraluje pořadí střelců.

I díky tomu již o jeho služby projevily zájem mnichovský Bayern, Manchester United či Arsenal. Ibiševič však raději dá přednost Hoffenheimu, kde se díky miliardářovi Dietmaru Hoppovi buduje silný tým. K tomu má dopomoci i nový stadion, na kterém by letošní nováček bundesligy mohl hrát již v příští sezoně.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz