27. dubna 2008 14:45 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Manchesteru hrozí tresty

Manchester si komplikuje cestu nejen po fotbalové stránce. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Manchester si komplikuje cestu nejen po fotbalové stránce. | foto: ČTK

Londýn  Anglická Fotbalová asociace se bude zabývat potyčkou hráčů Manchesteru United s několika trávníkáři Chelsea po sobotním utkání Premier League na stadionu Stamford Bridge.

Vedení asociace už si podle agentury AP vyžádalo od londýnského klubu záznamy z bezpečnostních kamer. United tak hrozí, že jim bude v závěru soutěže kvůli disciplinárním trestům chybět obránce Patrice Evra, Gary Neville a záložníci John O'Shea s Paulem Scholesem, kteří se při vyklusávání po utkání málem porvali s několika zaměstnanci Chelsea a musela je od sebe odtrhnout bezpečnostní služba.

Sankcí se navíc může dočkat i stoper Rio Ferdinand, který při odchodu ze hřiště kopnul zaměstnankyni ochranky. "Budeme se vším zabývat, vyžádali jsme si záběry z kamer. Zpráva od rozhodčího nebude mít na výsledek šetření vliv, protože tou dobou už byl dávno v šatně," řekl mluvčí FA.

 

ČTK

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.