Neděle 25. února 2024, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Mezi United a Realem začala válka

Sport

  15:21
MANCHESTER - Válka mezi Manchesterem united a Realem Madrid se začíná přiostřovat. Zástupci bílého baletu v posledních týdnech nahánějí největší hvězdu rudých ďáblů - Cristiana Ronalda - jako paparazzi celebrity. Angličanům už dochází trpělivost a pohrozili, že proti madridskému klubu podniknou kroky u Mezinárodní fotbalové asociace (FIFA).

Ronaldo už se připravuje na Euro. foto: AFP

Letošní vítěz Ligy mistrů už nedokáže vystát španělské supy, kteří neustále krouží kolem portugalské hvězdy. Dokonce už vydal oficiální prohlášení, ve kterém zmiňuje mimo jiné dva základní body, proč by si Real měl nechat zajít chuť. Ronaldo má dlouholetou smlouvu a oficálně bylo oznámeno, že není na prodej.

"Pokud budou tyto pokusy pokračovat, klub nebude mít jinou možnost, než nahlásit Rela Madrid organizaci FIFA," píše se v dokumentu. To očividně španělskému mistru nevadí a trenér Schuster už mluví o přestupu jako hotové věci.

Tady bude ještě horko. 

Autor:

Rozdáváme kosmetiku Childs Farm Baby Oatderma ZDARMA
Rozdáváme kosmetiku Childs Farm Baby Oatderma ZDARMA

Maminko, svědí! Trápí vaše dítě citlivá a suchá pokožka? Bojujete s atopickým ekzémem? Právě teď má 20 testerů možnost vyzkoušet zklidňující a...