3. září 2008 10:21 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Možná slyším trávu růst, ale jdou po nás

Tavares přechází přes Otepku.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tavares přechází přes Otepku. | foto: ČTK

PRAHA Slavia i Sparta získaly tři body. Zatímco však rudoši se doma o body se slaboučkým Žižkovem hrajícím v deseti třásli do posledních minut, červenobílé komando Baník s přehledem přejelo. Ne že by nebylo možné na výkonu sešívaných najít nějaké mouchy – oba inkasované góly padly zbytečně, ale všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu a gratulaci.


Pokud tedy slávisté zopakují svůj výkon proti Jablonci a Sparta učiní totéž v Brně, bude symbolický náskok rudých kůží i přes horší počáteční los definitivně srovnán!

Zajímavá je i jiná věc. Odpískání konce poločasu, když může útočící tým ohrozit bránu, se vidí mírně řečeno málokdy. A co čert nechtěl – povedlo se to teď hned dvakrát. Na Letné (samozřejmě ve prospěch Sparty) a na Bazalech (před rohem Slavie). Co na to říká rybářský svaz?

Zajímavé je také, jak byl na Slavii najednou nalezen nějaký nesmyslný byrokratický předpis umožňující ji postihnout za to, že, považte (!), zápas s Fiorentinou končil až do desáté. Uplatňovat podobnou horlivost vůči Letné, tak si tam sparťánci nikdy ani nekopli. Možná slyším jen trávu růst, ale jak říká Woody Allen: To, že jsi paranoidní, neznamená, že po tobě nejdou!


[AUTOR_FUNKCE]Autor (39) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz