jen za 89 Kč/měsíc

56.
Thomas Vermaelen se srazil v hlavičkovém souboji s Jamie Vardym a teče mu krev z hlavy. Hra je teď kvůli tomu přerušena, protože je ošetřován na hřišti.
54.
V souběžně hraném utkání Tunisko vyrovnalo na 1:1. Brankově se prosadil Fakhreddine Ben Youssef.
52.
Zajímavou šanci měla Anglie.Přímý kop Alexandra-Arnolda však trefil pouze zeď.
50.
Dembelé našel Adnana Januzaje, ten si pohrál s Danny Rosem a jeho technická střela na zadní tyč neměla chybu. Belgie vede 1:0.
48.
Marcus Rashford obešel rychlou kličkou dva hráče a jeho technický obstřel teď těsně minul branku Courtoise.
46.
Druhý poločas právě začíná. Do druhého poločasu již nezasáhne John Stones, kterého střída Harry Maguire.
45.
V prvním poločase byli aktivnější hráči Belgie. Poměr střel pro ně vyznívá 9:3.
45.
Nic dalšího se nestalo. Slovinský rozhodčí nenastavil ani minutu a ukončil první poločas.
44.
Z rohového kopu se nic nestalo. Hlavou zažehnal nebezpečí Leander Dendoncker.
43.
Centr Alexandra-Arnolda hledal Delpha. Na poslední chvíli odvrací na roh Boyata.
41.
Panama vede nad Tuniskem 1:0. Vlastní branku si dal Yassine Meriah.
39.
Centr Nacera Chadliho našel Thorgana Hazarda. Ten z voleje vypálil, avšak jeho střela šla výrazně mimo.
37.
Fellaini trápí svoji výškou obranu Angličanů. Po další jeho hlavičce odvracel Stones na úroveň vápna, kde čekal Hazard, jehož střela ale vystrašila diváky ve dvacáté řadě.
35.
Tentokráte rohový kop Belgie. Roh Hazarda větší paseku nenadělal. Belgičané se ještě snažili dobývat pokutové území, proti byl ale Erik Dier, jenž čistě odebral míč Dembelému.
34.
K hlavičce se probojoval Ruben Loftus-Cheek, jeho hlavička mířila kousek vedle pravé tyče.
33.
Centr Alexandra-Arnolda srazila belgická obrana na rohový kop.
32.
Leander Dendocker dostává za nevybíravý faul žlutou kartu. Alexandr-Arnold bude zahrávat zajímavý přímý kop.
30.
Dlouhý výkop Pickforda našel Alexandra-Arnolda. Jeho nepřesný centr málem překvapil Courtoise a těsně přelétl jeho branku.
28.
Utkání probíhá zatím ve velmi dobré atmosféře. Celým stadionem teď koluje mexická vlna.
26.
Rohový kop Hazarda našel Fellainiho. Ten míč krkolomně trefil na branku, kde vykopával Cahill. Míč se dostal k Dembelému, jenž se nerozpakoval a vypálil. Jeho pokus ale srazil Eric Dier.