45.+1
Belgie
Romelu Lukaku mohl skórovat do šatny, ale nečekal teč Umtitiho na poslední chvíli. Míč tak pouze od Lukakovy ruky míří mimo Llorisovu bránu.
Konec prvního poločasu.

Zatím je to zklamání, ofenzivní hody se nekonají. Oba týmy hrají opatrně a nechtějí udělat chybu. Viděli jsme dvě tři pěkné šance, hlavně ta Pavardova ze 40. minuty zaváněla brankou, Courtois byl ale proti. Uvidíme, zda branku přinese poločas druhý.

• Eden Hazard (vpravo) a Benjamin Pavard

Eden Hazard (vpravo) a Benjamin Pavard / Autor: Reuters

Blíže než sem se Itálie na letošním ME nedostala... (pohled k video rozhodčím).
10.července 2018 v 20:34, příspěvek archivován: 10.července 2018 v 20:50

46.
Druhý poločas byl právě zahájen. Na place zůstávají základní jedenáctky.
46.
Francie
Pas na nabíhajícího Chadliho parádním obranným zákrokem zastavil Matuidi.
48.
Belgie
Chadli vybídl Lukaka, jeho hlavička z blízkosti Llorisovy brány míří nad.
49.
Důležité
Souboj dvou spoluhráčů z Manchesteru United Pogby a Fellainiho vyhrál Francouz a hasí další útočnou akci Belgie.
51.
Gól

Francie vede 1:0! Stoper Umtiti si parádně naskočil na roh Griezmanna a hlavou otevírá skóre tohoto zápasu.

• MS ve fotbale 2018. Francouz Umtiti slaví gól v belgické síti.

MS ve fotbale 2018. Francouz Umtiti slaví gól v belgické síti. / Autor: Reuters

53.
Potěšen je i přítomný prezident Francie Emmanuel Macron. Komu fandí v hledišti Mick Jagger, není jisté.
56.
Francie
Nádherná patička Mbappého vysunula do šance Girouda, jeho střela byla ale zblokována. Neuvěřitelná paráda od devatenáctiletého francouzského mladíka. Je třeba ale vyzdvihnout i Courtoise, který mu zmenšil úhel.
Místa původu hráčů francouzské reprezentace:
10.července 2018 v 21:00, příspěvek archivován: 10.července 2018 v 21:17

60.
Střídání
Střídání Belgie: ze hřiště odchází Moussa Sidi Yaya Dembélé, přichází Dries Mertens.
61.
Belgie
Kevin De Bruyne netrefil z jasné šance po vybídce Mertense volej. Toto Belgický hráč běžně trefuje, další důkaz pro to, že dnes není ve své kůži.
90.
Belgie
Běží 90. minuta, Belgičani musejí dát vše do útoku.
64.
Žlutá karta
Žlutá karta pro Edena Hazarda za stáhnutí Matuidiho. Belgický kapitán ale nemohl dělat nic jiného, hrozilo francouzské přečíslení 3 na 1.
65.
Belgie
Marouane Fellaini a jeho šance! Ze značky pokutového kopu ale hlavičku belgický vlasáč těsně mimo. Tohle se dalo trefit.
67.
Francie
Střelec branky Umtiti leží na trávníku, i když k tomu nemá důvod. Tady to volalo po žluté kartě za simulování.