Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

Diskuze

Na této úrovni má být VAR a tu situaci posoudit, vrací se k penaltě v posledních sekundách Guľa

Trenér fotbalistů Plzně Adrian Guľa si nebyl jistý, zda pokutový kop pro Alkmaar v závěru nastavení byl správně odpískaný a mrzelo ho, že v utkání druhého předkola Ligy mistrů nebyl videorozhodčí. Porážka 1:3 po prodloužení slovenského kouče bolela.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

P40a70v51e33l 32M90a66š19e45k

27. 8. 2020 16:15

Oba stoperi Plzne byli ozdobou tymu, nekolikrat dokonce dokazali mic odhlavickovat. Gula nejak zapomnel, ze se nepiska pod peclivym dohledem ceskych prodejnych sudi :-/

0 0
možnosti

Plzni jsem přál postup, ale buďme soudní. Po haluzovém gólu Alkmaar dominoval a góly byly jen otázkou času. Hlavně v závěru obrana Plzně hořela, na tu tyčku taky Hruška jen koukal.

0 0
možnosti

Alkmar hrál v závěru to, co neznáme. Centry, jeden za druhým, do 16, kde se o míč rvou útočníci. Češi raději napodobují Barcelonu s dlouhým držením míče na celém hřišti

0 0
možnosti

P14a49v25e24l 60M51a50š48e75k

27. 8. 2020 10:26

Kdyby měl gule, tak si všimnul, že tím zápas neskončil a připravil tým na prodloužení, kde soupeř s kvalitními náhradníky skóroval dvakratá. Bohužel, plačka si zvyknul, že mu u nás jdou sudí na ruku Rv