Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Náladu po úmrtí křečka spravil Super Tom

Sport

  21:19
PRAHA - Tentokrát budu poněkud osobní. Rád bych poděkoval všem, kteří mne potěšili v nelehké životní situaci. V sobotu mi totiž zemřel milovaný křeček, jehož ztrátu velmi těžce nesu.

Rudí obránci se rozstříleli. foto: ČTK

Vřelý dík za zlepšení nálady míří samozřejmě na Letnou, kde Super Tom s nonšalantním nadhledem nastartoval kočkování s mosteckou myškou.


K aristokratickým hrátkám se následně s radostí přidali i ostatní. Zejména Pavel Horváth, který se rozhodl ukázat celé lize, jak to vypadá, když se hraje pořádný fotbal. Ani náhradníci se nenechali v ničem zahanbit. Uvidíme, zda trenér Bílek pod vlivem jejich výkonu zpochybní některá svá zvláštní dogmata a my je na trávníku uzříme čím dál častěji.


Musím poděkovat rovněž hercům v legračních červenobílých oblečcích. Nedávno jsem viděl jistou parodii s Leslie Nilsenem, ale musím uznat, že tento komik nesahá Strahovákům ani po kotníky.
Díky moderní technice jsem nebyl ochuzen o poslední vystoupení sešívaného souboru v Teplicích a ihned po špektáklu jsem se rozhodl požádat Českou televizi, aby záznam zábavného pořadu "Jedna střela s vůní štístka“ opakovala častěji. Věřím, že jeho sledovanost předčí i silvestrovské taškařice.
Takže: "Hoši, děkuji!“


Autor (32) fandí Spartě již od prenatálního věku. Jeho předci byli sparťané a budou jimi i jeho potomci.

Autoři:

Realita práce s dětmi: Nikdy neuhádnete, co o svém povolání říká setra Lucia
Realita práce s dětmi: Nikdy neuhádnete, co o svém povolání říká setra Lucia

Dětská sestra a laktační poradkyně Lucia Berešová se pohybuje ve zdravotnictví již 19 let. Přestože se ke studiu střední zdravotnické školy dostala...