Sobota 11. května 2024, svátek má Svatava

60. minuta
Anglie
Wayne Rooney vyslal nepřesnou přihrávku na Gerrarda. V těchto fázích utkání jsou aktivnější fotbalisté Anglie.
57. minuta
Anglie
Lahm nejistým způsobem poslal malou domů brankáři Neuerovi, málem u něj byl dříve Defoe.
55. minuta
Německo
Angličané se v těchto chvílí brání útokum Němců. Klose a Lahm neposlali z pravého křídla přesný centr do vápna.
52. minuta
důležité
Frank Lampard vyslal přímý kop ze vzdálenosti čtyřiatřiceti metrů do břevna brány Německa. Překvapený gólman Neuer na míč pořádně nereagoval.
50. minuta
Úvod druhého poločasu je svázaný taktikou obou týmu. Hraje se převážně uprostřed hřiště.
46. minuta
Začal druhý poločas zápasu Německo - Anglie. Reprezentace ze střední Evropy vede 2:1.
45. minuta
důležité
První poločas fantastické fotbalové podívané je za námi. Pokračovat se bude po patnáctiminutové přestávce.
45. minuta
Rozhodčí nastaví k úvodní pětačtyřicetiminutovce ještě 60 vteřin.
42. minuta
Hraje se v obrovském tempu.
40. minuta
Německo
Dělovku ze 30 metrů vyslal Podolski, ale jen těsně minul branku.
38. minuta
důležité
Ihned v další akci po gólové situaci vypálil z velké vzdálenosti Lampard. Míč se odrazil od břevna nějakých půl metru až za brankovou čáru, ale nepochopitelně se pokračovalo dál. Anglii byl odepřený zcela regulérní gól!
37. minuta
Anglie
Centrovaný míč Gerrarda dolétl až na hlavu Upsona, který prostřelil vyběhnutého brankáře a snížil na 2:1 pro Německo.
37. minuta
gól
Anglie dává gól. Štastným střelcem je Upson.
32. minuta
Německo
Krásný míč přebral Müller a namísto všeobecně očekávané střely přehodil vracejícího se obránce do prostoru levé strany pokutového území, kde se necházel Podolski, který si míč zpracoval a ač z velkého úhlu, brankáře prostřelil.
32. minuta
gól
Německo vede 2:0. Střelcem branky je Podolski!
31. minuta
Německo
Klose mohl vstřelit další branku. Míč k němu doputoval po trase Khedira - Müller, ale Klose tentokrát sám před brankářem přesně zamířit nedokázal.
30. minuta
Anglie
Angličané se zkoušejí prosadit dlouhými centry na útočníky, ovšem obrana našich západních sousedů je velmi pozorná.
28. minuta
Reprezentanti ostrovní kopané sice drží míč na svých kopačkách větší část hry, ovšem němečtí bojovníci podnikají rychlé protiútoky do otevřenější obrany.
25. minuta
Anglie
Odpovědět se snažil střelou ze střední vzdálenosti Barry, ale jeho rána do středu brány nebyla pro gólmana problémem.
20. minuta
Německo
Brankář Neuer poslal dlouhý výkop až na útočníka Kloseho, kterého nedůrazně bránil Upson. Střelec branky se ze sevření stopera vymanil a ve sklozu obstřelil brankáře Jamese.