Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

45. minuta
Sparta
Hušbauera v bezprostřední blízkosti pokutového území srazil Koné, za což vidí zlutou kartu. Po nacvičeném signálu Krejčí branku francouzského celku přestřelil.
44. minuta
Lyon
Lyon už podruhé zahrozil! Ghezal si na hranici velkého vápna přihrávku zpracoval do vzduchu a z otočky vypálil. Míč jen těsně minul Vaclíkovu levou tyč.
43. minuta
Krejčí centroval na Jarošíka, ten se k balonu ale nedostal. Sparta hrozí především ze standardních situací.
38. minuta
Spartu zachránilo štěstí! Gourcuffův přímý kop přizvedla zeď a projektil orazítkoval břevno Vaclíkovy svatyně, poté dopadl před brankovou čáru.
37. minuta
důležité
Žlutou karty vyfasoval i Zápotočný.
36. minuta
Kweuke pomohl i obraně, když hlavičkou odvrátil rohový kop Gourcuffa.
33. minuta
Lyon
Lyon se přes precizní obranu Sparty dlouho nemohl prosadit, akci nakonec zakončil z velké vzdálenosti Fofana. Vaclík zasahovat nemusel.
32. minuta
Krejčí si tentokrát nabíhal marně, pas byl totiž příliš dlouhý a skončil až v náruči Vercoutrea.
28. minuta
Rozeběhlý Gourcuff tvrdě srazil Matějovského, sparťanského kapitána ošetřují lékaři. Krvácí z nosu. Fauloval však domácí středopolař a navíc vidí žlutou kartu.
27. minuta
Sparta
K centru Zápotočného se Kweuke přes dva beky neprosadil. Sparta pokračuje v útoku.
26. minuta
Sparta poctivě brání a Lyon zatím cestu, kudy se dostat k Vaclíkovi nenašel. Zkusil to dlouhým centrem, ten ale sebral právě domácí brankář.
24. minuta
Hušbauer unikajícího Ferriho zastavil na polovině hřiště až faulem. U míče je stále Lyon.
22. minuta
Po centru Matějovského Kweuke efektivně zašmikal "nůžkami", míč ale netrefil ideálně.
20. minuta
Sparta
Na další kolmý balon si naběhl opět Krejčí, sparťanskou akci přerušil až Vercoutre, když míč před záložníkem vyboxoval. Vzápětí musel zasahovat i proti hlavičce Hušbauera.
18. minuta
Sparta
Krejčí dlouhým nákopem našel nabíhajícího Kweukeho, který se dostal do úniku. Přes dotírajícího obránce pak vystřelil jen nedůrazně.
17. minuta
Rohový kop Krejčího obranu francouzského týmu zaměstnal, domácí se ovšem k zakončení nedostali.
16. minuta
Lyon
Holek na útočné polovině nezpracoval skákavý balon a soupeř se vydal do rychlého protiútoku. Benziovu přízemní střelu zpoza pokutového Vaclík lapil.
13. minuta
Lyon
Grenier ze slibné střelecké pozice trefil jen zeď ze sparťanských hráčů.
12. minuta
Sudí poprvé vytahuje žlutou kartu, před Jarošíkem se po faulu na soupeře zažlutilo.