DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY B SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
Děkuji vám za pozornost a přeji příjemnou noc. Zítra u dalšíh on-line reportáží se těším nashledanou.
90. + 4. minuta
Korejci postupují do osmifinále, když jim k tomu pomohla remíza s Nigérií 2:2.
90. minuta
Nigerijci se tlačí do ofenzivy, ale na dva góly již mají málo času. Ve druhém duelu vyhrála Argentina nad neškodnými Řeky 2:0!
89. minuta
Góóóól! Argentinci vedou 2:0, další parádní střelu Messiho vyrazil Tzorvas jen před sebe a argentinský veterán Martin Palermo trefil přesně k zadní tyči. A Diego Maradona předvádí své grimasy tisíckrát jinak!
86. minuta
Messimu není na turnaji přáno. V prvním zápase jej pětkrát vychytal nigérijský gólman, proti Jižní Koreji trefil tyč a stejně se mu nyní vedlo i proti Řekům. Po jeho bombě levačkou se rozezvučela pravá tyč Tzorvasovy svatyně.
84. minuta
Pokud nevstřelí Nigérijci dva góly turnaj pro ně končí.
83. minuta
Ačkoliv potřebují k postupu nutně Řekové vyhrát, nikterak se do útočení neženou.
77. minuta
Góóóól! Vedou i Argentinci po rohu se nekompromisně prosadil stoper Demichelis.
71. minuta
Yakubu vstřelil gól a jde střídat.
69. minuta
Yakubu poslal brankáře na druhou stranu a vyrovnává. Nigerijci jsou zpět v postupové loterii.
68. minuta
Penalta se ale píská ve druhém duelu a Yakubu má šanci vyrovnat.
66. minuta
Milito si chtěl vymodlit penaltu za údajné stažení od řeckého obránce.
63. minuta
Pak Čchu-jong se objevil úplně sám před nigerijským brankářem, ten střelu výborně zneškodnil
59. minuta
Yakubu mohl přihrát Martinsovi před prázdnou bránu, ale nechal si míč ukopnout.
53. minuta
Řekové hrají o deseti, po Karagunisovi odkráčel z hřiště i Katsuranis (ten ale kvůli zranění). Ex-mistři Evropy tak nemají na hřišti ani jednu ze svých největších hvězd. Střídá i Torosidis, opět kvůli zranění.
49. minuta
Góóóól! Korejci otáčejí vývoj skóre a míří do osmifinále. Pak Čchu-jong se trefil ze standardky, čisté svědomí ale nebude mít určitě ani nigérijský gólman Enyeama.
48. minuta
Samaras postupoval proti Burdissovi, jedinému bekovi Argentiny. Ten první střelu zblokoval a dorážku namířil Samaras divoce a zbrkle mimo tři tyče.
46. minuta
Začaly druhé poločasy, doufejme, že se dočkáme lepšího fotbalu.
21:16
Na obou stadionech skončily první poločasy, Nigérie hraje s Jižní Koreou 1:1, Argentina s Řeckem 0:0. Za této situace by postupovali Argentinci a Korejci.