Neděle 22. května 2022, svátek má Emil

40. minuta
Po chybě slovinské obrany se do šance tlačil Defoe, u míče byl dříve Handanovič.
34. minuta
USA vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Z hranice velkého vápna pálil Donovan, nezamířil ale přesně.
33. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Slovinsko - Anglie 0:1, USA - Alžírsko 0:0, za tohoto stavu postupuje Anglie a Slovinsko.
29. minuta
Alžírsko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Djebbour se byl v dobré šanci, ale na poslední chvíli mu míč utekl.
23. minuta
Dempsey z USA vstřelil gól, ale kvůli ofsajdu branka nebyla uznána.
23. minuta
Anglie vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
ANGLIE SE DOČKALA VEDENÍ! Po centru s pravé strany se prosadil Jermain Defoe: Anglie - Slovinsko 1:0
20. minuta
Slovinsko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
V dobré příležitosti byl Zlatan Ljubijankič, ale vše uhasil Terry.
18. minuta
Dělovku Wayna Rooneyho zblokovalo slovinská obrana, následně neuspěl ani Terry se svojí hlavičkou.
14. minuta
Lampard vypálil z přímého kopu z pětatřiceti metrů, brankáře ale nenachytal.
12. minuta
Hassan Yebda dostává žlutou kartu za tvrdý zákrok na soupeře.
10. minuta
Už se v pokutovém území k míči dostával Steven Gerard, ale akci mu překazil slovinský zadák.
9. minuta
Slovinci rozhodně nechtějí celé utkání bránit. Když je možnost, tak ve velkém počtu hráčů útočí.
1. minuta
Alžírsko začalo ve velkém stylu. Hned v první minutě vyzkoušel Howarda Matmour, poté nastřelili Alžířané břevno.
1. minuta
Zápasy Anglie - Slovinsko a USA - Alžírsko byly zahájeny.
15:53
Slovincům k postupu do osmifinále stačí bod ze zápasu s Anglií. Hráči ze Spojených států mají postup rovněž na dosah, k němu jim postačí jakákoli výhra nad Alžírskem.
15:46
Utkání Slovinsko - Anglie se odehraje na Port Elizabeth Stadium, jenž pohltí 42 500 diváků. Tento fotbalový chrám byl postaven speciálně pro toto mistrovství světa.
15:40
V sestavě Albionu se dají očekávat změny. Útočníka Heskeyho má nahradit Defoe a za vykartovaného Carraghera se pravděpodobně objeví stoper West Hamu United Upson.
15:33
Pokud chce Anglie na letošním šampionátu postoupit do osmifinále, musí porazit Slovince. V podobné pozici je i celek Spojených státu, který v případě výhry nad Alžírskem slaví účast mezi elitní šestnáctkou.