16:48
Poločasy na obou stadionech skončily. Pokračovat se bude zhruba v 17:04.
45. minuta
Slovensko
Nevídaný volej Juraje Kucky ze třiceti metrů skončil pouze na boční síti Marchettiho branky.
44. minuta
Šrba se pochlapil a se zabandážovaným kolenem v zápase pokračuje. Ke střídaní už byl svlečený Kopúnek, na svůj pobyt na hřišti si tak bude muset ještě počkat.
43. minuta
Ošklivou tržnou ránu na koleni má Štrba po souboji s tvrďákem Gattusem. Uvidíme, jestli po ošetření bude Štrba pokračovat.
42. minuta
Slovensko
Oživení ve slovenské sestavě Stochem i Kuckou přináší své ovoce. Oba jsou v utkání hodně vidět a jsou pilířemi utočných fázích slovenských fotbalistů.
36. minuta
Paraguay

V nudném zápase přece jenom alespoň někdo vystřelil. Paraguayský Valdez ovšem trefil střed brány.

• Paraguay - Nový Zéland.

Paraguay - Nový Zéland. / Autor: Reuters

30. minuta
Nový Zéland
Zélanďané zahrozili nebezpečným centrem, ale vše si pohlídal brankář Villar.
29. minuta
POSTUPOVÁ MATEMATIKA: Slovensko - Itálie 1:0, Paraguay - Nový Zéland 0:0 = postup Paraguaye a Slovenska.
25. minuta
gól

Góóóóóóĺ! Je to tam! Slovensko vede 1:0 nad favorizovanou Itálií! Chybu v italské rozehrávce využil Kucka, posunul míč na střed hřiště Vittekovi, a ten už v pádu vstřelil branku na 1:0.

• Slovensko - Itálie (Vittek střílí gól).

Slovensko - Itálie (Vittek střílí gól). / Autor: Reuters

24. minuta
Slovensko
Martin Škrtěl prošel téměř přes půl hřiště, nejlepší moment ke střele ale prováhal.
22. minuta
Slovensko
Jendřišek vydřel pro Slováky rohový kop... z toho hráči Slovenska nic nevytěžili.
19. minuta
Itálie
Stoch nepřesnou přihrávkou založil protiútok Itálie, vše "squadře - azuuře" zhatil skluzem stoper Ďurica.
19. minuta
V zápase Paraguay - Nový Zéland jde především boj o střed hřiště. Paraguayci hrají s "All Whites" vyrovnanou partii.
15. minuta
Slovensko
Marek Hamšík hledal před brankou volného Vitteka, vše uhasila italská jednička mezi třemi tyčemi Marchetti.
13. minuta
Stochův centr s obtížemi vyrazil brankář Marchetti.
7. minuta
Paraguay
Paraguay se nikam nežene. Spolehá na zabezpečenou definzivu, remíza Jihoameričanům k postupu stačí.
6. minuta
Slovensko
Po přiťuknutí Vitteka střílel kapitán Slovenska Hamšík nepřesně.
4. minuta
Itálie
Z čistajasna se ocil Iaqinta za slovenskou obranou, střela slabší levou nohou mu vůbec nesedla.