20:02
72. Ještě nějakých dvacet minut mají domácí na zdramatizování zápasu, ale zatím to rozhodně nevypadá, že by se k něčemu takovému schylovalo.
20:00
70. Házenkářské obléhání se rozhodl zefektivnit průnikem Hancko, ale ve vápně o míč přišel a ani jeho apel k odpískání penalty rozhodčí Zelinka nevyslyšel.
19:57
68. Karlsson táhl útok individuálně, nakonec ho ale Zima vytlačil z přímého postupu na Koláře a následný centr doprostřed vápna slávisté odrazili.
19:56
66. Karlsson pálí ve vápně vysoko nad bránu.
19:55
Slavia
64. První změna také ve slávistické jedenáctce. Z trávníku odchází střelec třetí branky Lingr, kterého nahradí defenzivnější Traoré.
19:53
63. Sparťanská snaha něco z výsledkem udělat, je hodně bezzubá. Kdo ví, jestli ještě najdou domácí síly zápas aspoň zdramatizovat.
19:51
Důležité
61. Ševčík z pravé strany vápna poslal podél brankové čáry střílený centr na osamoceného Lingra, kterého Nita tentokrát vychytal.
19:50
Sparta
59. Sparta střídá. Místo Trávníka přichází Souček.
19:50
58. Centr Krejčího staršího chytá Kolář.
19:48
56. V minulém domácím ligovém zápase dostala Sparta dokonce ještě o gól víc, když s Českými Budějovicemi prohrála 2:4. Ale samozřejmě ještě není konec a Slavia je při chuti.
19:47
54. To je opravdu tvrdý direkt a sparťanský trenér Kotal jen kroutí hlavou.
19:43
Gól
53. Slavia vede 3:0! Zkraje druhé půle zvyšuje náskok hostů Lingr, který využil podklouznutí jednoho ze soupeřů a nekrytý míč pohotově napálil k tyči.
19:41
52. Kuchta vrazil do rozehrávajícího Nity, rozhodčí však faul vidí a píská.
19:40
50. Hancko je po jednom ze soubojů otřesen, ale už se zvedá, i když si ještě tře rukou hlavu.
19:38
49. Před Simou pokryl míč Trávník a ještě byl faulován.
19:37
47. Míč se už dostával za obranu na Olayinku, čemuž zabránil Vindheim.
19:36
46. Druhý poločas začal.
19:34
Sparta
Do druhého poločasu přichází rozhýbat sparťanskou ofenzivu Karlsson, který nahrazuje Hanouska.
19:29
Slávistické vedení a Simovu produktivitu kvituje z Anglie také bývalý hráč vršovického celku Vladimír Coufal.