Středa 8. května 2024, Den vítězství

Ostuda pro Atlético. Madridský klub vypadl z poháru se soupeřem z třetí ligy

Atlético Madrid vypadlo z poháru foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Atlética Madrid ve třetím kole Španělského poháru nečekaně vypadli se soupeřem z třetí ligy. Vedoucí celek nejvyšší soutěže dnes na hřišti Cornelly prohrál 0:1 a navíc po vyloučení Ricarda Sáncheze dohrával v oslabení.
  20:58

Outsidera poslal do vedení už v sedmé minutě Adrian Jiménez a vedení sedmý tým třetí ligy dokázal udržet až do konce. Atlético mělo celý zápas problémy vyrovnat se s umělým trávníkem a od 65. minuty navíc hrálo bez Sáncheze, jenž dostal druhou žlutou kartu. Přesto mohli hosté z ojedinělé šance vyrovnat, ale Saúl Níguez trefil tyč.

Atlético, které v 15 kolech La Ligy prohrálo jen jednou, nestačilo na soupeře z třetí ligy stejně jako v minulé sezoně, kdy Leonese podlehli 1:2 po prodloužení. Cornellá si zahraje pohárové osmifinále poprvé v klubové historii.