Z následné standardní situace nacetroval Karagunis a Sarriegi z pěti metrů míč líznu přesně, přestože byl obklopen třemi sparťany.
Střelu Leta z dvaceti metrů jen těsně mimo tečoval Cissé.
41. minuta
Další centr z levé strany, Cissé vyslal volejem bombu z deseti metrů, naštěstí nad.
36. minuta
Famózní Blažek. Úplně volný Cissé si naběhl na centr Leta a jeho střelu z deseti metrů reflexivně vyrazil gólman českého vicemistra.
32. minuta
Moon si naběhl na centr Sarriegiho, jeho hlavička jen těsně minula Blažkovu branku.
30. minuta
Berger v klidu obral o míč hračičku Leta a Sarriegi fauloval Wilfrieda, první žlutá karta.
26. minuta
Obrovská šance Sparty! Hosté skvěle presovali, udrželi míč na útočné polovině domácích, Berger vypálil z pětadvaceti metrů a svou krásnou střelu otřel o levou tyč Galinovičovy branky.
22. minuta
Hubník krásne vyslal Martina Zeman, toho zaskočil skvělým vyběhnutím gólman domácích Galinovič.
18. minuta
První roh hostí rozehraje Zeman z levé strany. Nikoho ze spoluhráčů nenašel.
16. minuta
Na skvělou kolmici od Bergera si naběhl Wilfried, dvojice stoperů domácích jej nakonec ubránila. Řekové jsou v dalším protiútoku a čeká je již šestý rohový kop.
13. minuta
Cissé se vyhnul ofsajdové pasti, jeho halfvolej ze dvaceti metrů s přehledem likvidoval Blažek. Hosté ztrácí rychle míče a pomalu se dostávají pod tlak.
10. minuta
První rychlý brejk domácích nezakončil přesně Cissé. Domácí zahrávají celkem tři rohy za sebou, po jednom z nich vystrašil Blažka tvrdou střelou Karagunis.
7. minuta
Vacek, Berger a Wilfried šli v rychlém kontru tři na dva, střelou však akce neskočila, Bony následně po centru Bergera pouze fauluje domácího brankáře.
5. minuta
Hráči Panathinaikosu jsou v tlaku, ale zatím 50 tisícův fanoušků toho příliš nepředvedli. Sparťané se s přehledem brání, jen musí více držet míč pod kontrolou.
2. minuta
Domácí jsou v tlaku, čeká je první rohový kop. Sparťané jej v klidu odvrátili.
1. minuta
Utkání začalo, výkop mají domácí.
20:39
Utkání píská portugalský sudí Alves Garcia, na čarách mu budou pomáhat krajané Bolinhas Trigo a Batista Tomé. Čtvrtým sudím je Carvalheiro Henriques.
20:38
Utkání za pár okamžiků začne, dnešním on-line vás provede redaktor Lidových novin Antonín Vavrda.
Sparta Praha: Blažek - Kušnír, Řepka (Hoheneder), Hubník, Pamič - Žofčák, Hušek, Berger, Zeman - Wilfried, Prudnikov