5. prosince 2008 18:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Panenkových šedesát oslaví v Ďolíčku

Panenka si užívá velkých oslav.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Panenka si užívá velkých oslav. | foto: ČTK

PRAHA V neděli 7. prosince se od 15:00 na stadionu fotbalistů Bohemians 1905 v Praze-Vršovicích uskuteční největší oslava šedesátin Antonína Panenky. Prezident Bohemians 1905 oslavil životní jubileum v úterý a nyní mu v rámci akce Vánoce s Klokanem přijdou popřát i fanoušci. Oslava potrvá až do 19:00.

"Pro mě osobně to bude určitě nejpočetnější oslava, ale zároveň krásné rozloučení s fanoušky v roce 2008," řekl pro klubové webové stránky Panenka.

Pro návštěvníky jsou přichystány atrakce pro děti, speciální vánoční suvenýry se zelenobílou tematikou, od 16:00 je na programu autogramiáda oslavence a všech hráčů Bohemians 1905. O hodinu později začne program na pódiu, v jehož rámci bude vyhlášen nejlepší hráč Bohemians 1905 za rok 2008, nejkrásnější gól roku a především bude oslavován Antonín Panenka, který bude celé odpoledne přítomen na stadionu.

Vedle autogramiády se fanoušci dočkají například i točeného piva přímo od prezidenta klubu, mnoha suvenýrů s jeho podobiznou a podpisem. "Moc těším, protože budu s fanoušky a spoustou známých, které mám rád a strávil jsem s nimi na Bohemce hodně krásných chvil," řekl Panenka.

Na jeho počest bude v útrobách stadionu otevřena i výstava, kde fanoušci uvidí originální kopačky, ve kterých začínal svoji kariéru, originál reprezentačního dresu z roku 1976, v němž hrál při zlatém mistrovství Evropy, a mnoho dalších fotografií a relikvií.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz