Neděle 22. května 2022, svátek má Emil

Santa Cruz se na penaltovém bodě dostal k odraženému míči, ale v gólové příležitosti selhal.
25. minuta
Bonet nedostihl dlouhý pas Ortigozy za japonskou obranu.
22. minuta
Japonsko vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Z pětadvaceti metrů se do míče opřel Macui, ale zamířil pouze do břevna.
20. minuta
Paraguay vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Po samostatném průniků se z úhlu tlačil na Kawašiho Lucas Barrios, pokus mezi nohy v síti neskončil.
20. minuta
Po dvacetiminutách hry jsme ještě neviděli jediný střelecký pokus na přímo branku.
18. minuta
Stoper Da Silva překazil individuální akci Keisuke Hondy.
16. minuta
Japonci napadají rozehrávku Jihoameričanů až od vlastní poloviny hřiště. Takový blok Paraguayci ne a ne překonat.
13. minuta
Oba týmy předvedly několik nepřesných pasů, které skončily mimo hrací plochu.
11. minuta
S dalekonosným centrem Morela si s přehledem poradil brankář Kawašima.
8. minuta
Na centr Santy Cruze nedosáhl Benítez, poté se ošklivě srazil se spoluhráčem Riverosem.
5. minuta
Rohový kop nebyl pro Japonce velkým nebezpečím.
3. minuta
Vítěz tohoto souboje přepíše historii své země, neboť ani jedna z těchto reprezentací ve čtvrtfinále nikdy nehrála.
1. minuta
Po chybné rozehrávce paraguayské obrany pálil vedle Jošito Okubo.
1. minuta
Utkání právě zahájili hráči Japonska.
15:58
Za námi jsou obě státní hymny a nic nebrání tomu, aby utkání začalo.
15:52
Největší hvězda toho střetnutí je zřejmě Keisuke Honda, jenž je spoluhráčem exslávisty Tomáše Necida v CSKA Moskva.
15:49
Vítěze dnešního duelu nečeká ve čtvrtfinále nic lehkého. Jeho soupeřem budou ten šťastnější z dvojice Španělsko - Portugalsko.
15:43
Hezké odpoledne. Dnešním osmifinálovým zápasem mezi Praguayí a Japonskem Vás provede sportovní redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.