19. října 2011 16:00 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Petrouš povede slávistickou rezervu

Michal Petrouš. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Michal Petrouš. | foto: ČTK

PRAHA Nedávno odvolaný kouč slávistických fotbalistů Michal Petrouš přijal nabídku klubu trénovat divizní rezervu. Dnes dopoledne již vedl první trénink nových svěřenců. Informoval o tom klubový web.

Jednačtyřicetiletý Petrouš byl odvolán 2. října, kdy ho po zápase s Olomoucí u A-týmu nahradil František Straka. Vedení mu nabídlo vést rezervu, Petrouš si však vzal čas na rozmyšlenou. Nakonec se rozhodl, že bude ve Slavii pokračovat.

"Není to pro mě neznámé prostředí, většinu hráčů velmi dobře znám. Na novou výzvu se těším. Práce s mladými hráči je velká zodpovědnost, naší prioritou je připravit tyto hráče co nejlépe na přechod do ligového fotbalu," uvedl Petrouš.

"Jsem rád, že bude pokračovat v započaté práci s mladými hráči, kterým pomůže složitým přechodem z mládežnických kategorií mezi dospělé," řekl Slávistickým novinám majitel klubu Aleš Řebíček.

Asistentem trenéra rezervy zůstává Ivo Knoflíček, koučem brankářů Luboš Přibyl.

ČTK, Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.