Plzeň se rozešla s Teplicemi smírně

19:14
PLZEŇ - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali v utkání 5. ligového kola s Teplicemi 1:1. Domácí poslala do vedení přesně mířená rána Horvátha z trestného kopu, tři minuty před přestávkou si podobnou střelu Doležala srazil do vlastní sítě plzeňský Smola. Plzeň byla po většinu zápasu aktivnější, ale vítězný gól nedala ani ze závěrečného tlaku.

Teplice dál tápou. foto: ČTK

Plzeň ve dvou předchozích utkáních dotahovala úspěšně jednobranový náskok soupeře. Tentokrát se jim podařilo jít do vedení, stejně jako před tím dokázali srvonat krok, tentokrát se jim nepodařilo udžet skóre 1:0 a potřetí v řadě remízovala 1:1.

V tragickou nudu se proměnil zápas Zlína a Českých Budějovic. Branka pozásluze nepadla a týmy si rozdělily po bodu. Jihočeši získali při premiéře staronového trenéra Pavla Tobiáše druhý bod v sezoně.

Výsledky:

Viktoria Plzeň - FK Teplice 1:1 (1:1)

Branky: 29. Horváth - 42. vlastní Smola. Rozhodčí: Kocourek - Chytil, Vysloužil. ŽK: Varadi, Horváth - Hanzlík, Doležal, Belic. Diváci: 7155.

FC Tescoma Zlín - SK Dynamo České Budějovice 0:0

Rozhodčí: Hrubeš - Ubias, Čecháček. ŽK: Zbožínek - Leština, Kučera. Diváci: 2658.