Pátek 10. května 2024, svátek má Blažena

17:44
Slavia

Situaci domácím nyní hodně komplikují domácí fanoušci, protože nad hřištěm je pořádný mrak dýmu do petard z domácího kotle. Jako kdyby slávističtí fanoušci nemohli s oslavami počkat až do závěrečného hvizdu.

• 30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: kotel domácích to lehce s...

30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: kotel domácích to lehce s dýmovnicemi přehnal. / Autor: MAFRA

17:42
Druhé brněnské střídání, Jablonský nahrazuje Vraštila.
17:38
V Edenu se opět nehraje, srazili se dva hráči, Lüftner i Vraštil ale už by měli být v pořádku.
17:35
Ml. Boleslav
Nepříjemně se vyvíjí duel v Liberci pro čtvrtou Mladou Boleslav. Na gól Baroše navázal ve 32. minutě z penalty Kerbr a domácí vedou už 2:0.
17:30
Slavia
A ve 30. minutě vede Slavia už 2:0. Hostující brankář Veselý si zatím nesáhl na míč a už inkasuje druhou branku. Trefil se Tecl.
17:28
Slavia

A Slavia z rohu dává gól! Tohle není dobrá premiéra pro nového brankáře Brna Veselého, který zakopl při vybíhání o vlastního spoluhráče. Frydrych už měl snadnou cestu ke skórování.

• 30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: domácí slaví první gól.

30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: domácí slaví první gól. / Autor: MAFRA

17:27
Důležité
Dochází k němu v 26. minutě, jednička Melichárek končí, nahrazuje ho Veselý. Ten bude okamžitě čelit rohu Slavie.
17:27
Na Strahově dojde ke střídání brněnských brankářů.
17:26

Skóre se mění také v Liberci, kde vedou domácí nad Mladou Boleslaví 1:0.

• 30. kolo první fotbalové ligy - Liberec vs. Mladá Boleslav: Baroš slaví.

30. kolo první fotbalové ligy - Liberec vs. Mladá Boleslav: Baroš slaví. / Autor: MAFRA

17:23
Plzeň
V Plzni to mohlo být už 2:0, po přímém kopu skvěle hlavičkou Hejda, trefil ale jen tyč.
17:20

Na Strahově je to zatím hlavně boj...

• 30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: Ngadeu v souboji o míč s...

30. kolo první fotbalové ligy - Slavia vs. Brno: Ngadeu v souboji o míč s Vraštilem. / Autor: ČTK

17:18
Na Strahově se nehraje, Melichárek se totiž nyní dostává z těžkého střetu s vlastním spoluhráčem Taščim.
17:16
Plzeň

Marek Bakoš se přece jen dočkal, tečovanou střelou poslal Plzeň v 14. minutě do vedení. Na druhé straně se mohla pískat penalta, ovšem Urdinov naopak inkasoval žlutou kartu za filmování.

• 30. kolo první fotbalové ligy - Plzeň vs. Jihlava: Bakoš slaví gól.

30. kolo první fotbalové ligy - Plzeň vs. Jihlava: Bakoš slaví gól. / Autor: MAFRA

17:15
Slavia
Hušbauer mohl ve 13. minutě poslat Slavii do vedení, hlavou z malého vápna ale branku Melichárka netrefil.
17:14
Na Strahově zatím více explodují petardy v hledišti než domácí fotbalisté na trávníku.
17:10
První gól dnešního fotbalového odpoledne v Česku padl v Karviné, kde se prosadil jablonecký Doležal.
17:07
Na Strahově Slavia zatím spíše vyčkává, aktivita je na kopačkách moravského celku.
17:04
Plzeň
Plzeň se sice už ve 3. minutě prosadila, ovšem přihrávka Pilaře na střílejícího Bakoše přišla z jasného ofsajdu.
17:00
Důležité
Osm zápasů 30. kola ePojištění.cz liga právě začalo.
16:53
Slavia
Strahov dnes poprvé bouří. Na trávník totiž zamířil Lukáš "Strašák" Vala, šéf domácí kotle, a následuje to, co vždy v Edenu. Představuje sestavu a fandové ho doplňují.