18. prosince 2008 21:37 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Překvapení: Rosický se vrací k tréninku

Tomáš Rosický | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Rosický | foto: AFP

LONDÝN Kapitán české fotbalové reprezentace Tomáš Rosický ve středu ukončil rehabilitaci po listopadové operaci podkolenní šlachy a již je prý připraven začít lehce trénovat. Jeho návrat do dresu Arsenalu Londýn je však stále stanoven nejdříve na březen.

"Již by měl tento týden začít s lehkým tréninkem, ale nechceme nic uspěchat," citoval trenéra Arsenalu Arséna Wengera deník Northampton Chronicles. "Nejprve musí nabrat sílu. S tréninkem venku a běháním Tomáš začne až v lednu, ale jen pokud vše půjde dobře," dodal francouzský kouč.

Rosický kvůli problémům s podkolenní šlachou nehraje již od ledna, poprvé se nechal operovat v květnu. Na konci srpna se poprvé vrátil k tréninku, jenže kvůli bolestem operovaného místa musel trénink přerušit a v listopadu se podrobil druhé operaci. V té době se začalo spekulovat o možném konci Rosického kariéry.

ČTK

POZOR: Závislost dětí na internetu: Hrozí psychické a zdravotní poruchy
POZOR: Závislost dětí na internetu: Hrozí psychické a zdravotní poruchy

Odborníci se shodují na tom, že časté vysedávání dětí u internetu a používání mobilních telefonů může vést k závislosti. Nadužívání digitálních technologií má negativní dopad na jejich zdraví i psychiku. Jaké jsou varovné příznaky a jak situaci řešit?

Najdete na Lidovky.cz