Neděle 25. července 2021, svátek má Jakub
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Program MS

Sport

  17:01
SKUPINA A
Datum Týmy Čas
9. června Německo Německo : Kostarika Kostarika 18:00
9. června Polsko Polsko : Ekvádor Ekvádor 21:00
14. června Německo Německo : Polsko Polsko 21:00
15. června Ekvádor Ekvádor : Kostarika Kostarika 15:00
20. června Ekvádor Ekvádor : Německo Německo 16:00
20. června Kostarika

Kostarika : Polsko

Polsko 16:00
SKUPINA B
Datum Týmy Čas
10. června Anglie Anglie : Paraguay Paraguay 15:00
10. června Togo Trinidad a Tobago : Švédsko Švédsko 18:00
15. června Anglie Anglie : Trinidad a Tobago Togo 18:00
15. června Švédsko Švédsko : Paraguay Paraguay 21:00
20. června Švédsko Švédsko : Anglie Anglie 21:00
20. června Paraguay Paraguay : Trinidad a Tobago Togo 21:00
SKUPINA C
Datum Týmy Čas
10. června Argentina Argentina : Pobřeží slonoviny Srbsko a Černá Hora 21:00
11. června Srbsko a Černá Hora Srbsko a Černá Hora : Nizozemsko Nizozemsko 15:00
16. června Argentina Argentina : Srbsko a Černá Hora Srbsko a Černá Hora 15:00
16. června Nizozemsko Nizozemsko : Pobřeží slonoviny Srbsko a Černá Hora 18:00
21. června Nizozemsko Nizozemsko : Argentina Argentina 21:00
21. června Srbsko a Černá Hora Pobřeží slonoviny : Srbsko a Černá Hora Srbsko a Černá Hora 21:00
SKUPINA D
Datum Týmy Čas
11. června Mexiko Mexiko : Írán Írán 18:00
11. června Angola Angola : Portugalsko Portugalsko 21:00
16. června Mexiko Mexiko : Angola Angola 21:00
17. června Portugalsko Portugalsko : Írán Írán 15:00
21. června Portugalsko Portugalsko : Mexiko Mexiko 16:00
21. června Írán Írán : Angola Angola 16:00
SKUPINA E
Datum Týmy Čas
12. června Itálie Itálie : Ghana Ghana 21:00
12. června USA USA : ČR Česká republika 18:00
17. června Itálie Itálie : USA USA 21:00
17. června Česká republika ČR : Ghana Ghana 18:00
22. června Česká republika ČR : Itálie Itálie 16:00
22. června Ghana Ghana : USA USA 16:00
SKUPINA F
Datum Týmy Čas
13. června Brazílie Brazílie : Chorvatsko Chorvatsko 21:00
12. června Austrálie Austrálie : Japonsko Japonsko 15:00
18. června Brazílie Brazílie : Austrálie Austrálie 18:00
18. června Japonsko Japonsko : Chorvatsko Chorvatsko 15:00
22. června Japonsko Japonsko : Brazílie Brazílie 21:00
22. června Chorvatsko Chorvatsko : Austrálie Austrálie 21:00
SKUPINA G
Datum Týmy Čas
13. června Francie Francie : Švýcarsko Švýcarsko 18:00
13. června Korejská republika Korejská republika : Togo Togo 15:00
18. června Francie Francie : Korejská republika Korejská republika 21:00
19. června Togo Togo : Švýcarsko Švýcarsko 15:00
23. června Togo Togo : Francie Francie 21:00
23. června Švýcarsko Švýcarsko : Korejská republika Korejská republika 21:00
SKUPINA H
Datum Týmy Čas
14. června Španělsko Španělsko : Ukrajina Ukrajina 15:00
14. června Tunisko Tunisko : Saúdská Arábie Saúdská Arábie 18:00
19. června Španělsko Španělsko : Tunisko Tunisko 21:00
19. června Saúdská Arábie Saúdská Arábie : Ukrajina Ukrajina 18:00
23. června Saúdská Arábie Saúdská Arábie : Španělsko Španělsko 16:00
23. června Ukrajina Ukrajina : Tunisko Tunisko 16:00

Pronájem - atraktivní byt 1+kk (56m2) v Litomyšli
Pronájem - atraktivní byt 1+kk (56m2) v Litomyšli

Smetanovo náměstí, Litomyšl - Litomyšl-Město, okres Svitavy
11 000 Kč/měsíc