Sobota 24. července 2021, svátek má Kristýna
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Radu v Teplicích nahradí Plíšek

Sport

  13:50
TEPLICE - Fotbalisty Teplic bude trénovat Jiří Plíšek, který byl naposledy sportovním manažerem pražské Sparty. Ve funkci vystřídá Petra Radu, jenž byl dnes zvolen novým koučem české reprezentace. Uvedl to server iDnes.

Plíšek už zkušenosti s ligou má. foto: ČTK

Plíšek byl nedávno jmenován trenérem teplické rezervy. Tu poprvé na tréninku vedl teprve minulý týden. Raketově se tak vrací mezi prvoligové trenéry.

"O ničem nevím. Je možné, že pan Hrdlička (šéf klubu), který byl na výkonném výboru, má Plíškovo jméno v hlavě, ale oficiální to zatím rozhodně není. Sejde se klubové představenstvo, nový trenér musí nejprve projít schvalovacím procesem," řekl prot ČTK teplický mluvčí Petr Heidenreich.


Připustil ale, že Plíšek je hlavním favoritem na uvolněné místo. "Určitě je to jedna z hlavních variant. Je to trenér, kterého máme v klubu," připomněl Heidenreich.

Před tím působil jako sportovní manažer Sparty a měl na starosti především skauting hráčů. V minulosti trénoval Slovácko, Ústí nad Labem, Sarajevo a české mládežnické výběry.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?
LETNÍ SOUTĚŽ: Už jste navštívili Archeopark Chotěbuz?

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Kam vyrazit tento týden? Navštivte třeba Archeopark Chotěbuz.