Pondělí 5. prosince 2022, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ředitel Slavie: Na Brabce se neorientujeme

Sport

  15:25
PRAHA - Přetlak mezi stopery ve fotbalové Spartě probudil myšlenky na návrat Ericha Brabce do Slavie. Téměř jistě však zůstane u spekulací. O příchod bývalého kapitána podle ředitele klubu Miroslava Platila nikdo v Edenu neusiluje. Po první ligové výhře v sezoně se vedení červenobílých ohlíží po posilách jinde.

LN Dovedete si návrat Brabce do Slavie představit?
Zodpovědně musím prohlásit, že ani z jedné strany neproběhla žádná aktivita. Podobné úvahy jsem zaregistroval až z médií a všichni jsme se tady nad tím zasmáli. Vůbec netuším, jestli by tu taková možnost byla. Tímto směrem se nyní vůbec neorientujeme. Samozřejmě Ericha jako fotbalistu uznávám, je to kvalitní hráč. Ale vzhledem k tomu, že jednáme s Martinem Latkou a získali jsme Roberta Cicmana, potřebujeme spíš rozšířit obsazení na kraji obrany.

LN I kdyby se naskytla možnost, Slavia by tedy o Brabce zájem neměla?
V tuto chvíli si myslím, že ne.

ČTĚTE TAKÉ

LN Jak moc intenzivní je snaha o získání jiných posil?
Snažíme si v klidu definovat, co chceme. Máme představu o posílení dvou až tři pozic. Věřím, že do příštího kola bychom měli mít jednou slušnou posilu a potom ještě další dva hráče.

LN Jak blízko je angažování obránce Martina Latky?
Jsme s ním vlastně domluvení. Jakmile bude v tomto měsíci dokončeno jeho léčení, máme dohodu, že to definitivně zakončíme. Je to 26letý fotbalista se zkušenostmi a také slávista. Rozhodně to s ním zkusíme.

LN Mluví se také o útočníkovi Janu Blažkovi. Je to jméno, které vás zajímá?
Nevylučuju, že může být jedním z oslovených. V jeho případě bychom měli zájem o hostování s možnou opcí.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!