Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela
130 let

Lidovky.cz

Robinho byl vyslýchán kvůli pokusu o znásilnění

Sport

  12:09
LONDÝN - Brazilského fotbalistu Robinha vyslýchala v úterý britská policie kvůli údajnému pokusu o znásilnění, který však hráč Manchesteru City důrazně popírá. Hvězda Manchesteru City tak zažívá "oblíbený módní" problém fotbalistů na ostrovech. Jak to dopadne tentokrát?

Robinho se raduje ze svého dalšího gólu, na výhru Man City to ovšem nestačilo. foto: ČTK

"Můžeme potvrdit, že byl Robinho na policii v rámci kriminálního vyšetřování. Usilovně však popírá jakékoliv obvinění z trestného činu a rád bude v případě potřeby dál spolupracovat s policií," vyjádřil se fotbalistův poradce Chris Nathaniel na internetových stránkách.

Podle informací policie byl nejmenovaný muž v úterý vyslýchán v případu vážného pokusu o znásilnění osmnáctileté dívky, který se měl stát 14. ledna v nočním klubu v Leedsu. Po výslechu byl propuštěn na kauci.

Den po tomto případu opustil Robinho soustředění Manchesteru City na Tenerife a odjel bez dovolení za rodinou do Brazílie. Nyní už je zpět v mužstvu, ale pravděpodobně jej nemine pokuta ve výši zhruba 200 tisíc eur (asi 5,5 milionu korun).

Autor:

eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie
eMimino soutěží: Vyhrajte balíček v hodnotě 1 000 Kč z dm drogerie

Milovníci kosmetiky pozor! Tento týden soutěžíme o pět velkých balíčků v celkové hodnotě 5000 Kč. Zapojte se do soutěže a vyhrajte lákavý balíček...