Neděle 28. května 2023, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Rok Sparty

Sport

  19:38
PRAHA - Všichni fotbaloví fanoušci se dočkali. Fotbalové léto skončilo a rozbíhá se opět česká fotbalová liga. Kdo se bude za deset měsíců radovat z poháru pro mistra ligy? Podle mne je odpověď jasná - SPARTA!

Sparta v nové jde za titulem. foto: ČTK

Rudá mašina by letos měla své soupeře přejet. V brance se představí navrátilec Blažek, ve středu obrany postrach všech útočníků, rozhodčích (i kameramanů) Řepka, ofenzivě bude rukou pevnou vládnout mazák Berger. Takto kvalitní a zkušenou osou týmů se nemůže pochlubit žádný z účastíků Gambrinus ligy. Za "V"ítězstvími poté své svěřence poženě z "L"avičky kouč Vítězslav Lavička.

Navíc, narozdíl od druhého pražského "S", (konečně opět) vršovické Slavie, letenské bojovníky poženou za úspěchem také fanoušci. Jsem moc rád, že se sešívaní konečně přestěhovali do svého Edenu. Konečně se totiž v plné nahotě ukáže to, že za slabou návštěvností ve strahovském vyhnanství nestojí nedostupnost stadionu Evžena Rošického, ale slabá fanouškovská základna. Na co se Jarolím a spol. budou při hodnocení poloprázdných tribun v Edenu nyní vymlouvat? Sám jsem na to zvědav.

Autor: