Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

Ronaldinho se dostává do formy

18:02
SINGAPUR - Někdejší nejlepší světový fotbalista a čerstvá posila AC Milán Brazilec Ronaldinho se představil po 80 dnech v ostrém utkání a své fanoušky rozhodně nezklamal. Pod výhru 3:0 nad domácím Singapurem v rámci olympijské přípravy Brazílie se podepsal jednou brankou a nahrávkou.

Ronaldinho při oficiálním představení se fanouškům AC Milánu na San Siru. foto: ČTK

Jako jeden z trojice starších hráčů chce Ronaldinho získat zlatou olympijskou medaili a ve výběru Carlose Dungy plní roli kapitána.

V 21. minutě přípravného duelu dnes nahrál na úvodní branku brémskému Diegovi, o šest minut později zvýšil sám na 2:0. Favorizovaní Jihoameričané zpečetili výsledek dalším gólem deset minut před koncem.

Olympijský turnaj začne pro brazilské fotbalisty den před slavnostním ceremoniálem 7. srpna proti Belgii.